Son Başlangıç-13 Vakti

Fragmanı izle. 13 Reasons Why. imdb: 9.1. Favorilere Ekle. Clay, aşık olduğu kızın son arzusunu yerine getirip intiharına sebep olan 13 kişiyi açığa çıkaracak mıdır?

Responsive image
YAZAR
Tülin Baturu Ocak
DOSYA BOYUTU
1,14 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052969441

Son Başlangıç-13 Vakti harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Tülin Baturu Ocak. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Tülin Baturu Ocak'den Son Başlangıç-13 Vakti kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Yaşadıklarımla yeniden ölüp tekrar yeniden ayağa kalkıp hayata başlama hakkımı fazlasıyla kullanmıştım. Yüzleşmenin olmayacağı bu gezegende uzay boşluğunu aramak gibi artık her şey anlamsızdı. Elinizden alınan yaşam hakkınız kalmadığında korkunç değişimin önüne kimse geçemezdi. Bunun sevdiğiniz kişilere ıstırap vereceğini bile bile, nasıl savaşacağımı ve nasıl son vereceğimi daha ilk başından kendim dahi tahmin edemezdim. Ölmek ya da ölmemek, bu sefer gerçeğin ve son başlangıç yerinin ta kendisiydi.Hiçbir çabanın işe yaramayacağı bu gezegende her şey zorlu bir labirent yola çıkıyordu. Tarifi olmayan acılar içindeki kalbim, göğüs kafesimin ortasında bir mayın tarlası gibi duruyordu. Hayatta kalma savaşının olmadığı, ateşkes ile bulutların dağıtıldığı, sislerin anı kolladığı bu yerdeki tek gerçeklik çaresizlikti.Hücrelerinde bulunan kanlarının güç ve hızlarına söyleyecekleri sihirli sözcüklerin yanında sırları da yoktu artık. Başlangıç yok sayıldığında kimse sonu getiremez.Güç ve hızın bilinmeyenleri ile bütün sistem baştan sona değişti.(Tanıtım Bülteninden)  


13x19,5. Son Başlangıç. Yaşadıklarımla yeniden ölüp tekrar yeniden ayağa kalkıp hayata başlama hakkımı fazlasıyla kullanmıştım. Kan: 13 Vakti. Tülin Baturu Ocak.